Privātums

SAS „HouseProjects Ltd.“ (tālāk – „HouseProjects“) respektē jūsu tiesības uz privātumu. Tāpēc esam izstrādājuši šo Privātuma apliecinājumu, lai informētu jūs par mūsu praksi. Ja jums rodas kādi jautājumi par šo Privātuma apliecinājumu, adresējiet tos uz info@majuprojekti.lv .

Privātums ir svarīgs vairumam Interneta lietotāju. „HouseProjects“ apzinās un izprot mūsu klientu privātuma intereses. Mēs jums apliecinām, ka mēs neievācam informāciju par jūsu personām, ja vien jūs paši mums to neiesniedziet. Ja jūs reģistrējaties mūsu mājas lapas lietošanai, jums tiek lūgts sniegt konkrētu informāciju. Mēs lūdzam sniegt šo informāciju tikai un vienīgi, lai sniegtu piedāvātos pakalpojumus un lai apstiprinātu jūsu identitāti, kad jūs pieslēdzaties lapai. Jūs variet būt pilnībā pārliecināti, ka mēs nepārdodam informāciju par mūsu klientiem vai lapas apmeklētajiem trešajām personām.

Ja jums liekas, ka „HouseProjects“ pārkāpj šo Privātuma apliecinājumu, lūdzu, ziņojiet mums uz info@namoprojektas.lt.

Katru reizi, kad „HouseProjects“ mājas lapu apmeklē kāds viesis, tiek uzskaitīta informācija, kura ietver IP adresi, attiecīgo URL, pārlūku un platformu, apmeklējuma laiku, apmeklētās lapas un veiktos meklējumus, ja tādi tiek veikti. Šī statistika tiek izmantota, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapas darbību.

Apkopotos trafika datus mēs varam uzrādīt potenciālajiem reklāmdevējiem, pētījumu firmām un sadarbības partneriem demogrāfiskiem mērķiem. Lietojot datus šādā apkopotā formātā, nevienam nav iespējams identificēt jūs vai sazināties ar jums.

E-pasta vēstules, kurās tiek apstiprināti darījumi vienmēr tiks jums nosūtīti.

„Cookie” jeb sīkdatne ir informācijas vienība, kuru mūsu mājas lapa nosūta jūsu pārlūkprogrammai, kura tad saglabā šo informāciju jūsu sistēmā. Sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai „atcerēties” informāciju par jūsu izvēlēm, vai nu līdz brīdim, kamēr jūs atstājiet jūsu pašreizējo pārlūka logu (ja tā ir pagaidu sīkdatne) vai kamēr jūs atspējojat vai izdzēšat šo sīkdatni. Daudzi lietotāji izvēlas izmantot sīkdatnes, kuras palīdz tiem pārvietoties pa mājas lapu cik iespējams bez traucējumiem.

Jums jāzina, ka sīkdatnes satur tikai tik informācijas, cik jūs brīvi atļaujiet, un tās nav spējīgas „iekarot” jūsu cieto disku un nogādāt sūtītājam personisku vai citu informāciju no jūsu datora. Ja jūs izvēlaties sīkdatnes nelietot, jūs tik un tā variet izmantot mūsu mājas lapu.

Parasti mēs atbildam uz visiem e-pasta jautājumiem, pakalpojumu vai informācijas pieprasījumiem, kā arī citiem jautājumiem, ko saņemam. Mēs varam arī saglabāt šo korespondenci, lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus un mājas lapu. Bieži vien mēs saglabājam kontaktinformāciju, lai mēs varētu nosūtīt atjaunotu vai citu svarīgu informāciju par mūsu pakalpojumiem un produktiem.

Laiku pa laikam mēs varam lūgt informāciju aptaujas formā. Piedalīšanās šādās aptaujās ir pilnībā brīvprātīga un jums vienmēr ir iespēja izvēlēties, vai atklāt to vai citu informāciju. Aptaujas informācija tiks izmantota šīs mājas lapas kontrolei vai uzlabošanai, kā arī mūsu klientu apkalpošanas un produktu piedāvājumu uzlabošanai.

Ja rodas nesaskaņas starp šī Līguma noteikumiem un šīs politikas tulkojumu, tās versija lietuviešu valodā ir noteicošā.